Olīvu eļļas nogludinošs šampūns, 400 ml

8.40 

Palmers Olive Oil Formula nogludinošs šampūns palīdz nolīdzināt spurainus matus, papildus tos mitrinot un piegādājot barības vielas. Līdzsvarots maisījums no pirmā spieduma olīveļļas, matu keratīna aminoskābes un E vitamīna pamatīgi attīra matus un padara tos mīkstākus, ar vienmērīgāku tekstūru, vieglāk ieveidojamus, veselīgākus un stiprākus.
Pirmā spieduma olīveļļa ir apvienota ar sojas eļļu un keratīna aminoskābēm, lai aizsargātu matus no apkārtējās vides agresoriem un karstajiem veidošanas rīkiem. Mati kļūst spīdīgāki, mīkstāki, mazāk sprogojas un ir vieglāk ieveidojami.  Jamaikas Black Castor (melnā rīcineļļa) satur spēcīgu lipīdu kompleksu, kas palīdz sausai, niezošai galvas ādai, kā arī aizsargā matus tos veidojot.

  • Nesatur Sulfātus
  • Nesatur Parabēnus
  • Nesatur Ftalātus
  • Nesatur Minerāleļļu
  • Nesatur glutēnu
  • Bez krāsvielām
  • Netiek testēts uz dzīvniekiem

Noliktavā 3 prece/-es

Daudzums

Lietošana: Ieklāt šampūnu slapjos matos, masējot saputot un rūpīgi izskalot. Atkārtojiet pēc nepieciešamības. Labākam rezultātam turpināt ar tas pašas sērijas kondicionieri. Sakratīt pirms lietošanas!

Uzmanību: Tikai ārējai lietošanai. Izvairīties no iekļūšanas acīs. Novietot bērniem nepieejamā vietā.

Iepakojums vizuāli var atšķirties no attēlā redzamā!

Pirmā spieduma olīveļļa: satur dabīgus vitamīnus un minerālvielas, kas darbojas kā antioksidanti, aizsargājot matus un ādu no kaitīgās brīvo radikāļu ietekmes

Jamaikas Black Castor eļļa: Palīdz sausai, niezošai galvas ādai, tai pat laikā aizsargājot matus no veidošanas bojājumiem.

E vitamīns: palīdz atjaunot matu dabisko spēju pašiem tikt galā ar kaitējumu, kas ir būtisks solis procesā stiprināt folikulu, kas ļauj matiem augt ilgi un veselīgi

Keratīns: papildina zaudēto keratīnu bojātos matos, palīdzot tos stiprināt un atjaunot