Nostiprinošs krēms krūtīm, 125g

9.85 

Īpaši izveidots krēma sastāvs, kas ir gluds kā gels, palīdz nostiprināt krūtis pēc grūtniecības un svara zuduma. Īpašs maisījums no kakao sviesta, Karite sviesta un E vitamīna, pastiprināti mitrina, kamēr kolagēns, elastīns un citas sastāvdaļas palīdz atbalstīt ādu krūšu rajonā un palielināt tās elastību un stingrumu.

  • Netiek testēts uz dzīvniekiem
Daudzums

Lietošana: Lietot regulāri – vismaz divreiz dienā. Pirms bērna barošanas ar krūti – krēmu notīrīt.

Uzmanību: Tikai ārējai lietošanai. Izvairīties no iekļūšanas acīs.

Iepakojums vizuāli var atšķirties no attēlā redzamā!

Kakao sviests – bagātīgs un dabīgs mitrinātājs, kas padara ādu mīkstu un zīdainu. Vitamīns E – spēcīgs antioksidants, kas palīdz uzlabot ādas izskatu. Tas aizsargā ādu no rētu unstriju rašanās, aizkavē tās novecošanos, mazina mitruma zudumu ādā un uzlabo tās dabiskās aizsargspējas.

Kolagēns un elastīns: uzlabo ādas elastību un stingrību. Kopumā uzlabojas ādas tonis, izskats un elastība.

Saldo mandeļu eļļa: Tai ir viegla tekstūra – tā ātri iesūcas, baro ādu un padara to mīkstu un samtainu.Mandeļu eļļā ir augsts E, A, B un D vitamīnu saturs un taukskābes, kas nodrošina šīs eļļas piemērotību visiem ādas tipiem.
Mandeļu eļļa piemērota jutīgas, problemātiskas, iekaisušas, sakairinātas ādas ar redzamu asinsvadu zīmējumu kopšanai, kā arī ādai, kas zaudējusi elastību, nogurušai, ļenganai ādai. Tā atdzīvina to, izlīdzina grumbas uz ķermeņa, sejas ādas , arī ap acīm. Piešķir ādai samtainu nokrāsu un skaistu gludu krāsu.

Argāna eļļa: tajā ir divreiz vairāk E vitamīna kā olīveļļā un tā ir bagāta ar ēteriskajām taukskābēm un antioksidantiem. Palīdz mīkstināt ādu, vienlaikus samazinot rētu un striju veidošanos.